2021’de boşanan ünlü çiftler

2021 yılında evlilikleri ile herkesi şaşırtan ve sevindiren ünlü çiftler olduğu kadar sürpriz bir kararla boşanma kararı alan çiftler de …
Magazin - 16 Aralık 2021 05:06 A A

2021 yılında evlilikleri ile herkesi şaşırtan ve sevindiren ünlü çiftler olduğu kadar sürpriz bir kararla boşanma kararı alan çiftler de bulunuyor. İşte kimisi kavgalı kimisi ise dostça ayrılan ünlüler…

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra

Evlilikleri de boşanmaları da olay olan çift, sürpriz bir kararla dost kalarak ayrıldıklarını açıkladı. İkili son günlerde farklı isimlerle anılsa da hayranları hala birlikte olduğunu iddia ediyor.

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab

11 yıllık evliliklerini olaylı bir şekilde bitiren çift, 2021’de magazin gündemine oturan olaylardan birine imza attı. Barışma sinyalleri olmayan ikilinin 10 yaşında Alara isminde bir kızı bulunuyor.

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç

2012 yılında görkemli bir düğün töreniyle dünyaevine giren çift, son 3 yıldır boşanmaya çalışıyor. Listenin belki de en olaylı boşanma sürecine imza atan ikili, eylül ayında resmi olarak evliliklerini bitirdi.

Sula Gençoğlu ve Hazer Amani

Geçtiğimiz yıl adı aşk dedikodularına karışan ikili kısa sürede nikah masasına oturmaya verdi. Sade bir nikah töreniyle evlenen çift, ani bir kararla 1 yılına ardından tek celsede boşandı.

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar

3 yıllık evliliklerini sürpriz bir kararla geçtiğimiz haziran ayında bitiren çift, dostluklarını hala devam ettiriyor ve sık sık görüşmeye devam ediyor. Öte yandan ikilinin sosyal medya hesabında birbirleri ile olan fotoğraflarını silmemesi barışma sinyalleri olarak yorumlanıyor.

Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı

2012 yılında nikah masasına oturan çift, evliliklerini gözlerden uzak yaşayarak sürdürdü. Ani bir kararla boşanma davası açan çiftin 2,5 sene boyunca çekişmeli çift boşandı.

Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu

8 yıl önce evlenen çift, 2015 yılında boşanmak için mahkemeye başvurmuş fakat resmi boşanma gerçekleşmeden barışmaya karar vermişti. Evliliklerindeki sorunları devam etmesi ile mart ayında 2’nci kez boşanmaya karar veren çift, tek celsede 5 dakika içerisinde evliliklerini bitirdi.

Feryal Gülman ve Kemal Gülman

Sosyetenin öne çıkan isimlerinden Feryal Gülman, 22 yıllık eşine 200 milyon TL değerinde tazminat davası açarak boşanma kararı verdi. Evlilikleri ile örnek olan çiftin ayrılığı ‘yılın boşanması’ olarak anıldı.

Mihriban Hurmacı ve Özer Hurmacı

6 yıllık evliliklerini bitiren çiftin ayrılık sebebi, Mihriban Hurmacı’nın astroloji haritalarına bakarak eşinin kendisini aldattığını düşünmesi olarak biliniyor. 3 çocuğu olan Özer Hurmacı, iddialara daha fazla dayanamadığını belirterek çekişmeli boşanma davası açtı.

Ezgi Avcı ve Nemanja Djurisic

Survivor’da büyük bir başarı göstererek adını geniş kitlelere duyuran Ezgi Avcı, basketbolcu sevgilisiyle geçtiğimiz yıl dünyaevine girdi. Eşiyle olan fotoğraflarını sık sık sosyal medyada paylaşan Avcı, fikir uyuşmazlığı nedeniyle mahkemeye başvurarak boşanma davası açtı. Çiftin evliliğini bitirmesi 5 dakika sürdü.

Yeliz Yeşilmen ve Ali Uğur Akbaş

2010 yılında nikah masasına oturan çiftin evliliklerinden 2 çocuk dünyaya geldi. Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada “sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum” diyerek bir video yayınlayan Yeşilmen, evliliğini resmi olarak noktaladı.

Demet Şener ve Cenk Küpeli

2005 yılında basketbolcu İbrahim Kutluay’dan sürpriz bir şekilde boşanan Demet Şener, iş adamı Cenk Küopeli ile aşk yaşamaya başladı. Cek2in çocuk isteğine sıcak bakmayan eski manken, 19 aylık evliliğini geçtiğimiz ocak ayında bitirdi.

Asena Demirbağ ve Ahmet Dursun

Aralarında 19 yaş farkı olan çift, 2019 yılında nikah masasına oturdu. Evliliklerinden bir çocuk dünyaya getiren çift, kasım ayında sürpriz bir şekilde boşanma kararı aldı ve tek celsede boşandı.

Berdan Mardini ve Fatoş Yelliler

2010 yılında Paris’te tanışarak evlenen çiftin 2 çocuğu bulunuyor. Geçtiğimiz yaz olaylı bir şekilde boşanan ikilinin çekişmesi hala devam ediyor. Yelliler, boşanma aşamasındayken iş adamı Gökhan Göz ile yasak aşk yaşadığını itiraf ederek magazin gündemine bomba gibi düştü.

Magazin - 05:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.