GERALD GENTA’DAN SINIRLI SAYIDA ÜRETİLEN SAAT

Bulgari, Disney’in Mickey Mouse karakteriyle süslenmiş ve 1980’li yıllara damgasını vuran Gerald Genta modeline yeniden hayat veriyor. Dünyaca …
Moda - 14 Aralık 2021 09:42 A A

Bulgari, Disney’in Mickey Mouse karakteriyle süslenmiş ve 1980’li yıllara damgasını vuran Gerald Genta modeline yeniden hayat veriyor. Dünyaca ünlü saat gurusu Gerald Genta, 20 Aralık Pazartesi günü yenilenmiş içerik ve ara yüzüyle yayına girecek web sitesinde, markaya dair yenilikleri paylaşacak ve dünya çapındaki Gerald Genta hayranları ile buluşacak. İlk odak noktası aynı gün satışa sunulacak olan sınırlı sayıda üretilen Gerald Genta Retrograde koleksiyonundan Smiling Disney Mickey Mouse modeli olacak.

Gerald Genta’nın üstün tasarım gücü ve Disney dünyasının ikonik sembolüyle birleşen saat, uzun bir bekleyişin ardından ilk olarak Eylül 2021’deki Cenevre Saat Günleri’nde tanıtıldı. Klasik saat tasarımına neşeli ve eğlenceli bir bakış açısı sunan model, farkını korkusuzca ortaya koyuyor. Disney’in ikonik faresinden ilham alan saat, Gerald Genta markasının imza tasarımı haline geldi ve modeller, ilgi çekici ve orijinal parçaların peşinden koşan koleksiyoncuların gözbebeği haline geldi.

Gerald Genta, 2000 yılından bu yana Bulgari Group bünyesinde yer alıyor. Markanın 50. yıl dönümüne özel, 2019’da sınırlı sayıda üretilen platin hatıra versiyonunu, 2020’de Arena koleksiyonuna eklenen yeni bir titanyum saat izledi. 2021 yılında marka, yaramaz farenin geri dönüşünü işaret eden Smiling Disney Mickey Mouse ile Gerald Genta Arena Retrograde’yi tanıtıyor ve dünya çapındaki Gerald Genta hayranları için bir buluşma noktası olacak yeni bir web sitesi geliştiriyor.

Smiling Disney Mickey Mouse, her yönüyle markanın ruhuna sadık kalıyor. Rodyum kaplama güneş ışını desenli mono-retrograde özellikli modelin kadranında Jumping Hour prensibiyle çalışan Mickey Mouse illüstrasyonu yer alıyor. Bu otomatik kurmalı mono retrograde mekanizma, 41 mm çaplı Gerald Genta Arena yuvarlak parlak paslanmaz çelik kasanın içinde konumlanıyor ve 42 saatlik güç rezervi sunuyor.

Gerald Genta Arena Retrograde with Smiling Disney Mickey Mouse, sınırlı 150 adet üretiliyor. Güncellenmiş Gerald Genta web sitesi 20 Aralık’ta www.geraldgenta.com adresinde yayında olacak.

Moda - 09:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.