GWEN STEFANI’NİN TERCİHİ BEE GODDESS EYE LIGHT

Dünyaca ünlü sanatçı Gwen Stefani, Sneeze Magazine’in küratörlüğünü Virgil Abloh’nun yaptığı “WhatsAppenin Issue” için kamera karşısına geçti …
Moda - 15 Aralık 2021 19:51 A A

Dünyaca ünlü sanatçı Gwen Stefani, Sneeze Magazine’in küratörlüğünü Virgil Abloh’nun yaptığı “WhatsAppenin Issue” için kamera karşısına geçti. Çekimlerde mücevher tercihi ise, dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess oldu.

Bee Goddess’ın en ikonik tasarımlarından biri olan Eye Light koleksiyonunu tercih eden Gwen Stefani, çekimlerde boynunda Eye Light Gold Diamond kolyesi ile ışıldadı.

Geçtiğimiz hafta Los Angeles ziyaretinde Maxfield’ın kurucuları Tommy Perse, eşi Marie Louisa Perse ve Bee Goddess kurucusu Ece Şirin ev sahipliğinde düzenlenen davete, dünyaca ünlü birçok A-list isim ve dünya starları katılım gösterdi. Davete katılan isimlerden biri olan Gwen Stefani ise Bee Goddess’ın tılsımlarından kendisi için Eye Light Gold Diamond kolye seçmişti.


Bee Goddess’ın tılsım mücevherleri, dünyaca ünlü kadınların yanı sıra, rüyasının peşinden giden, gerçekleştiren, güçlü, kalbinin ışığı ile tüm dünyayı aydınlatan tüm dünya kadınlarının da tercihi olmaya devam ediyor.

Anadolu’dan dünyaya bir ışık diye yola başlayan Ece Şirin, 15 yıl önce statü sembolü yerine ruhun sembolü, mücevher yerine öz cevher diyerek attığı adımda bir kez daha anaerkil değerlerinin ışığı ile Türk tasarım gücünü konuşturdu. Kalbin dilini konuşan kadim tılsım sembollerini tercih eden dünyanın en güçlü kadınlarının arasına Gwen Stefani de katıldı.

Moda - 19:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.