Hayal Köseoğlu ‘Mahkum’ dizisiyle ekranlara dönüyor

14 Aralık itibariyle ekranlara gelmeye hazırlanan Mahkum dizisinin kadrosu geniş ve oldukça başarılı isimlerden oluşuyor. İşte dizide ‘Sasha …
Magazin - 15 Aralık 2021 08:09 A A

14 Aralık itibariyle ekranlara gelmeye hazırlanan Mahkum dizisinin kadrosu geniş ve oldukça başarılı isimlerden oluşuyor. İşte dizide ‘Sasha’ karakterine hayat verecek olan Hayal Köseoğlu’nun çok beğenilen Instagram pozları…

1992 yılında Ruhsar dizisiyle oyunculuk kariyeri başlayan Köseoğlu daha sonra Aşkı-Memnu dizisiyle adından sıkça bahsettirmeyi başardı.

Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir, Ufak Tefek Cinayetler, İstanbullu Gelin, Sesinde Aşk Var gibi projelerde yer alan başarılı oyuncu, kamera karşısına en son 2021 yılında Mucize Doktor dizisiyle geçti.

Sosyal medyayı aktif kullanan 29 yaşındaki genç oyuncu, cesur paylaşımlarıyla adeta nefes kesiyor.

Fotoğrafları kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutulan oyuncu, takipçileri tarafından yoğun ilgi görüyor.

Köseoğlu, oyunculukla nasıl tanıştığını anlatırken şu ifadeleri kullanmıştı:

“Hiperaktiftim ve beni bir yerde sabit tutmak zordu. Hele okul kabustu. Ama 5-6yaşlarında bir çocuk tiyatrosuna girdim ve orası benim için bir rüya gibiydi.

Çok net hatırlıyorum. İlk kez kendimi ait ve huzurlu hissettiğim, disipline girebildiğim tek yer orasıydı. Benim yolumun burası olduğu çok belliydi.

Kendimi hiçbir zaman sahne dışında bir yerde görmedim. Oyunculuk olsun, müzik olsun, beni çeken şey hep sahneydi.” ifadelerini kullandı.

İşte genç yıldızısın birbirinden güzel nefes kesen kareleri…

Magazin - 08:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.