MICHAEL KORS, İLK ÇOCUK GİYİM KOLEKSİYONUNU TANITTI

Michael Kors ilk kez çocuk giyim pazarına giriyor. Fransız lüks grubu Children Worldwide Fashion ile ortaklaşa ilk çocuk serisini piyasaya sürdü …
Moda - 20 Nisan 2022 11:30 A A

Michael Kors ilk kez çocuk giyim pazarına giriyor. Fransız lüks grubu Children Worldwide Fashion ile ortaklaşa ilk çocuk serisini piyasaya sürdü.

Koleksiyonda 4 ila 14 yaş arası kızlar için giyim ve aksesuarlar yer alıyor. Koleksiyon, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’daki Michael Kors dijital satış noktaları, Galeries Lafayette, Zalando, Ounass ve Salam Mağazaları gibi toptan satış ortakları ve CWF dağıtım noktaları aracılığıyla dünya çapında satılacak.

İlkbahar teslimatı, Michael Michael Kors kadın koleksiyonundan ilham alıyor ve MK logosuna sahip “spor-şık spor giyim” içeriyor. Kapsül, kolsuz jarse elbiseler, markalı jakar şeritli polar etekler, eğlenceli çiçekli elbiseler ve etekler gibi klasik parçalara yer alıyor. Kors’un baştan sona imza baskısı, mayo ve sırt çantaları da dâhil olmak üzere koleksiyon boyunca sergileniyor. Koleksiyon, kalp şeklinde çapraz askılı çantalar ve pembe tote gibi aksesuarlarla tamamlanıyor.

Perakende fiyatları 45 ile 139 dolar arasında değişiyor. Sonbahar ve ilkbahar için yılda iki kez yeni koleksiyonlar tanıtılacak. Bu yılın ilerleyen zamanlarında Michael Kors çocuk serisi, kızların yaşları için 3 ay ile 3 yaş arasında değişen bebek ve yürümeye başlayan çocuk boyutlarını içerecek şekilde genişletilecek.


Lansman için koleksiyon, İspanya kıyılarındaki İbiza’da fotoğraflandı.

Lansmanı kutlamak için Michael Kors, New York, Dubai, Paris ve Marbella, İspanya gibi destinasyonlarda çocuk dostu aktivasyonlar içeren dünya çapında etkinliklere ev sahipliği yapacak. Aktivasyonlar, kampanyanın jet sosyete hissini canlandıracak ve konukları mağaza içi bir maceraya sürükleyecek ve yeni kız serisine ilk bakışını sağlayacak.

65 yıl önce kendi çocuk giyim hattını üretmeye başlayan CWF, 30 yıl önce çocuk giyimi için üst düzey markaların lisansını almaya başladı. Bugün Givenchy, Lanvin, DKNY, Chloé, Kenzo Kids, Marc Jacobs, Paul Smith Junior, Karl Lagerfeld Kids, Zadig & Voltaire, Boss Kidswear, Aigle ve Timberland gibi markalar için çocuk giyimi üretiyor.

Moda - 11:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.