NOCTURNE X HANDE ERÇEL’DEN ROMANTİK BİR KEŞİF HİKÂYESİ

Nocturne, başarılı oyuncu Hande Erçel’in rol aldığı dikkat çekici reklam filmiyle yaza merhaba diyor. Nocturne’ün sevgi ve güvenle büyüyen ve …
Moda - 20 Nisan 2022 14:03 A A

Nocturne, başarılı oyuncu Hande Erçel’in rol aldığı dikkat çekici reklam filmiyle yaza merhaba diyor. Nocturne’ün sevgi ve güvenle büyüyen ve her sene ses getiren Hande Erçel birlikteliğinin beşinci sezonunda, İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu’nda en çarpıcı desenleri modern ve dinamik stil dokunuşlarıyla buluşturuyor. Marka DNA’sına işlenen Nocturne x Hande Erçel, sizi yeni sezonda romantik bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor.

Sıra dışı bir arzu nesnesi yaratma hayaliyle kurgulanan ve feminen siluetlerin göz alıcı detaylarla buluştuğu filmde, Erçel bir arayış hikâyesiyle karşınıza çıkıyor. Hayali yollara eşlik eden çarpıcı kırmızı bir otobüs içinde şehrin boş sokaklarını keşfederken grafik bir rüya kurgusu dikkat çekiyor. Hande Erçel’in bu temsili rüyadaki başrolü Nocturne’ün çabasız, modern ve ters köşe romantizm kodlarıyla buluşuyor.

İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunda lüks ve konforu bir araya getiren spor şık görünümler, pastel renklerin hâkim olduğu romantik formlar dikkat çekiyor. Etnik desenlerin özgür ruhundan referansla yaratılmak istenen güçlü ve kendinden emin duruş, tüm kadınlara ilham olmaya devam ediyor. “Nocturne benim için sınırları zorlamak, yeniliklere açık olmak!” sözleriyle özgün ve tutkulu Nocturne kadının stilini ortaya koyan Hande Erçel, yaz boyunca herkesi şehirde bir yaz rüyasına davet ediyor.

Moda - 14:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.