Seda Sayan ile Çağlar Ökten çeyiz alışverişinde

7 kez nikah masasına oturan 59 yaşındaki Seda Sayan, kendisinden 8. kez evlenmek için 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten’in evlilik teklifine …
Magazin - 21 Nisan 2022 21:54 A A

7 kez nikah masasına oturan 59 yaşındaki Seda Sayan, kendisinden 8. kez evlenmek için 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten’in evlilik teklifine ‘evet’ demişti.

Düğün öncesi gelinlik içinde daha fit durmak için kmapa giren Seda Sayan, ortaya çıktı.

Bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü şarkıcı, sevgilisiyle el ele mağazaları gezdi. Çeyizini tamamlamak için alışverişe çıktığı öğrenilen Sayan, yorgun hali dikkat çekti.

Oğulcan nikaha gitmeyecek

Mayıs ayında Prag’da gerçekleşecek nikaha oğlu şarkıcının oğlu Oğulcan Engin’in katılmayağı anne Seda Sayan’ın da moralinin o yüzden bozuk olduğu iddia ediliyor.

Daha önce yaptığı bütün evliliklerinde sözleşme yapan Sayan, Ökten’e güvendiğini o yüzden öyle bir sözleşme yapmayacaklarını açıklamıştı:

Evlilik sözleşmesi yapmayacak

“Evlilik için Çağlar beni ikna etmedi, ben onu ikna ettim. Aramızda güzel bir enerji var. İkimizin de istediği buydu. Birbirimize çok güvendik, güven benim için çok önemli. Hiç beklemediğim bir anda yani Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi aldım. Çağlar’ın hamlesi beni hem şaşırttı hem de çok duygulandırdı. O yüzden de ‘sonsuza dek evet’ dedim. 14 Şubat’ta onu izlemeye gitmiştim. Gece bitince herkes gitti. Gecenin ilerleyen vaktinde Çağlar diz çöküp evlilik teklifi etti. O an ne dediğini hatırlamıyorum.


Magazin - 21:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.