Yer: Adana! 40 dakikada 12 araçta maddi hasar

Kentte iki gündür etkili olan yağmur, hayatı olumsuz etkiledi. Cadde ve sokaklar göle döndü. Sarıçam ilçesinin kuzeybatısındaki yeni yerleşim …
Gündem - 22 Aralık 2021 03:06 A A

Kentte iki gündür etkili olan yağmur, hayatı olumsuz etkiledi. Cadde ve sokaklar göle döndü. Sarıçam ilçesinin kuzeybatısındaki yeni yerleşim alanında, bozuk yolda ilerleyen sürücüler zor anlar yaşadı. Birçok sürücü, yolda yağmur suyuyla dolan çukurları fark etmedi. Tekerleri çukurlara düşen 12 araçta hasar oluştu.

Lastikleri parçalanan sürücüler, araçlarını yol kenarına bırakarak, çekici ya da lastik tamircilerinin gelmesini bekledi. Araçları kurtarıldıktan sonra lastiklerini tamir ettiren sürücüler, yolun bozuk olmasına tepki gösterdi. Belediye ekipleri, yaklaşık 3 saat sonra yolda oluşan çukurları toprak dökerek, kapattı.

‘YOL DİYE BİR ŞEY YOK BURADA’

Su dolan çukura düşünce aracının 2 lastiği birden patlayan Ahmet Erol (58), “Sabah saatlerinden beri burada mahsur kaldık. Çekici çağırdım. Yol diye bir şey yok burada. Ön tamponumda da hasar var. Yaklaşık 5 bin lira masrafım var” dedi.

Gündem - 03:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.